O primăvară de neuitat promite cel mai renumit folkist român. Ștefan Hrușcă a revenit în România pentru un amplu turneu sub genericul „Un copac cu flori”.
Citeste mai mult
O primăvară de neuitat promite cel mai renumit folkist român. Ștefan Hrușcă a revenit în România pentru un amplu turneu sub genericul „Un copac cu flori”.
Citeste mai mult
© 2021 Ziar Online 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Transilvania 24Digi Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24
© 2021 Ziar Online 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Transilvania 24Digi Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24