Deși au mai rămas doar trei luni până la alegerile locale, care vor fi comasate cu cele europarlamentare pe 9 iunie, doar câteva partide și-au anunțat candidații la Primăria Ploiești, iar ca independent avem un singur nume. Alegerile locale și europarlamentare vor fi organizate pe 9 iunie. Decizia a fost luată de liderii PSD și […]
Articolul Cine sunt candidații la Primăria Ploiești apare prima dată în Observatorul Prahovean.
Citeste mai mult