Luni, 4 martie, polițiștii din Câmpina au fost sesizați de către o femeie cu privire la faptul că LUDOȘAN EUGENIA, de 90 de ani, din municipiu, a plecat voluntar de la domiciliu său, iar până la ora sesizării nu a revenit. Semnalmente: înălțime aproximativ 165 cm, greutate 50 kg, păr scurt alb, ochi căprui, fără […]
Articolul O prahoveancă de 90 de ani a dispărut de acasă apare prima dată în Observatorul Prahovean.
Citeste mai mult