Dragoș Crișan, noul primar al municipiului Aiud: ”E o onoare și o responsabilitatea de a fi primarul dumneavoastră”
Dragoș Crișan, noul primar al municipiului Aiud: ”E o onoare și o responsabilitatea de a fi primarul dumneavoastră” Dragoș Crișan este noul primar al municipiului Aiud, după alegerile locale din 9 iunie 2024. Acesta a învins-o pe Oana Badea, astfel, PNL pierzând una dintre cele mai importante primării liberale din județ. ”Vă mulțumesc, dragii mei […]
Dragoș Crișan, noul primar al municipiului Aiud: ”E o onoare și o responsabilitatea de a fi primarul dumneavoastră”
Citeste mai mult