În urma ninsorii din ultimele ore, pe DN 7A la limita județelor Hunedoara și Vâlcea, mai mulți arbori au fost rupți și au căzut pe carosabil blocând circulația rutieră. La fața locului s-au deplasat cei de la Secția de Drumuri Naționale Deva care au intervenit pentru eliberarea drumului. ”Intervenții ale SDN Deva pe DN 7A […]
Acest articol Zăpada a rupt arbori pe DN 7A a aparut prima data in Servuspress.
Citeste mai mult