Primarul municipiului Mangalia, Cristian Radu, a anunţat public că s-a început asfaltarea unui cartier important de case, „Colonişti”.Acest lucru era aşteptat să se întâmple de foarte mult timp.„Am dat startul mult așteptatei asfaltări a cartierului de case Coloniști. Mă bucur că am reușit să găsim finanțare atât din bugetul local cât și prin Programul Național Anghel Saligny pentru a putea executa aceste lucrări extrem de importante pentru locuitorii Mangaliei …
Citeste mai mult