Volei Alba Blaj, victorie în deplasare și… primul loc! Volei Alba Blaj a obținut o victorie la pas în deplasare în Divizia A1 la volei feminin. Campioana României a câștigat partida cu Știința Bacău. Scorul final a fost 3-0 (25-5, 25-9, 25-9) în favoarea echipei din Blaj. În urma acestui rezultat și a înfrângerii suferite […]
The post Victorie în deplasare pentru Volei Alba Blaj: Din nou pe primul loc first appeared on Radio Unirea FM.
Citeste mai mult