Un suporter al echipei Voința Sibiu a fost amendat cu 500 lei și interzis un an pe stadioane, pentru că a folosit fumigene la derby-ul Ligii 4, câștigat pe ”Obor” de ACS Păltiniș Rășinari cu 2-1. Jandarmeria Sibiu a identificat un bărbat care la partida de Liga 4, Voința – ACS Păltiniș Rășinari 1-2 a […]
Un fan al Voinței Sibiu, interzis un an pe stadioane după ce a folosit fumigene pe stadionul ”Obor”
Citeste mai mult