Nouă elevi dâmbovițeni s-au întors acasă cu Mențiuni de la etapa Națională a Olimpiadelor de Istorie, Geografie și Științe Socio-umane. Din rândul acestora, Șuțoiu Mihnea Ioan, din clasa a XI-a Colegiului Național Nicolae Titulescu din Pucioasa s-a calificat la Etapa Europeană a Olimpiadei de Geografie, etapă care se va desfășura la Belgrad. Elevii dâmbovițeni care … Citește mai mult
Citeste mai mult