Meci mare la Constanța! Handbaliștii CSM Constanța îi vor întâlni, marți, 13 februarie, de la ora 19.45, la Sala Sporturilor, pe cei de la Füchse Berlin, deținătorii trofeului European League. În acest sens, Primăria municipiului Constanța anunță, că pentru buna desfășurare a meciului, se vor institui o serie de restricții, astfel:- se va restricționa accesul autovehiculelor în parcarea Sălii Sporturilor pentru autovehiculele care circulă pe Bulevardul Tomis …
Citeste mai mult