Tenismena Miriam Bulgaru (CSM Unirea Alba Iulia), pentru al doilea an la Openul Franței | Marți, primul meci din calificări pentru sportiva albaiuliană
Tenismena Miriam Bulgaru (CSM Unirea Alba Iulia), pentru al doilea an la Openul Franței | Marți, primul meci din calificări pentru sportiva albaiuliană Tenismena Miriam Bulgaru (CSM Unirea Alba Iulia) va participa pentru al doilea an consecutiv la Openul Franței. Sportiva din Cetatea Marii Uniri va juca în calificările importantului turneu de la Roland Garros, […]
Tenismena Miriam Bulgaru (CSM Unirea Alba Iulia), pentru al doilea an la Openul Franței | Marți, primul meci din calificări pentru sportiva albaiuliană
Citeste mai mult