Agenția Județeană pentru Ocuparea Forței de Muncă Sălaj a organizat vineri, 17 mai, în incinta Cercului Militar din municipiul Zalău, Bursa Generală a Locurilor de Muncă. Din cei peste 200 de agenți economici din județul Sălaj invitați la bursă, au participat 19, oferind în total un număr de 292 de locuri de muncă. Pentru persoanele care au studii medii, au fost disponibile 286 de locuri de muncă în meseriile următoare: operator producție, operator manipulare pachetizare, operator CND EMI, operator CNC, electrician, bucătar, ajutor de bucătar, barman, ospătar, electromecanic, tehnician electronică,…
Articolul Sute de participanți la Bursa Generală a Locurilor de Muncă apare prima dată în Magazin Sălăjean.
Citeste mai mult