Sunt momente de bucurie și emoție în familia „Cuget Liber”. Colega noastră, Petruţa Ridiche, s-a căsătorit, sâmbătă, cu alesul inimii sale, Radu Gheorghe.Momentul unirii destinelor este cu atât mai frumos cu cât mirii vor deveni, în curând, pentru prima oară părinţi!Pe această cale, proaspetei familii GHEORGHE îi dorim sănătate, copii mulţi şi frumoşi, iar tinerei ziariste îi spunem că, după concediul de maternitate, o aşteptăm înapoi cu braţele deschise …
Citeste mai mult