Polițiștii sibieni au oprit pentru control mai multe mașini în minivacanța de 1 Decembrie. Câțiva dintre șoferi au fost prinși băuți la volan. Spre exemplu, în 2 decembrie, în jurul orei 07:30, în municipiul Mediaș, polițiștii Biroului Rutier Mediaș au oprit pentru control un autoturism condus în Piața Andrei Șaguna de către un bărbat […]
Șoferi prinși băuți la volan în Mediaș, Agnita și Șelimbăr
Citeste mai mult