În perioada 20-21 aprilie 2024, Școala de Dans Chirilă a participat, pentru al saptelea an la Concursul Internațional de Dans, European Dance Cup, organizat de Asociația Rok Art din cadrul WADF (World Artistic Dance Federation), desfășurat la Buziaș. Școala de dans din Cetatea Marii Uniri a fost reprezentată în concurs de către formația Spirit Liber, […]
The post Școala de Dans Chirilă, rezultate excelente obținute la European Dance Cup, de la Buziaș first appeared on Alba Iulia Info.
Citeste mai mult