Astăzi, 12 februarie 2024, elevii clasei a IX-a condusă de doamna dirigintă Daniela Cristiana Bănescu, din cadrul Colegiului Național ”Alexandru Odobescu”, au vizitat Primăria Pitești. Activitate cuprinsă în programul ”Școala altfel”, a prilejuit întâlnirea elevilor și a profesorilor cu primarul municipiului, Cristian Gentea, și cu administratorul public al Piteștiului, Lucrețiu Tudor, care le-au vorbit liceenilor […]
Citeste mai mult