SCM Zalău a susținut vineri ultimul meci de verificare dinaintea reluării campionatului Ligii a III-a de fotbal. Formația pregătită de Cristian Lupuț a întâlnit Unirea Alba Iulia într-o partidă desfășurată pe stadionul din Zlatna. Ambele echipe și-au trecut în cont câteva situații de a marca, dar partida s-a încheiat cu scor „alb”, 0 – 0, zălăuanii înregistrând astfel a doua remiză în amicalele din această iarnă. Nouă jocuri de verificare a susținut SCM Zalău în perioada de pregătire, în celelalte șapte înregistrând patru victorii și trei înfrângeri. Sâmbătă, 9 martie,…
Articolul SCM Zalău, remiză „albă” în ultimul amical al iernii apare prima dată în Magazin Sălăjean.
Citeste mai mult