Ediţia a doua a „Cupei SCM Zalău” la copii şi juniori s-a desfăşurat la finalul săptămânii trecute, pe Stadionul Municipal Zalău, competiţia fiind rezervată categoriilor: 2014, 2015 – 2016 şi 2017 – 2018. Cinci echipe au fost prezente la categoria 2014, unde SCM Zalău a terminat pe primul loc. Echipa antrenată de Claudiu Cornaci s-a duelat cu Primavera Satu Mare, Rapid Crişul Oradea, ACS Dr. Browns Baia Mare şi Sportul Şimleu. Tot la categoria 2014, zălăuanul Isa Crişan a primit titlul de „cel mai bun jucător”, iar Vlad Chende a…
Articolul SCM Zalău, de patru ori pe podium la cupa care-i poartă numele apare prima dată în Magazin Sălăjean.
Citeste mai mult