Polițiștii din cadrul Poliției municipiului Constanța – Secția 2 Poliție Rurală Mihail Kogălniceanu au desfășurat, în noaptea de miercuri spre joi, 22 spre 23 martie, o acțiune pentru creșterea gradului de siguranță rutieră. În urma activităților desfășurate, polițiștii au aplicat patru sancțiuni contravenționale la O.U.G. 195/2002, în valoare totală de peste 2.000 de lei. Totodată, a fost reținut, în vederea suspendării, un permis de conducere.În aceeași …
Citeste mai mult