Consiliul Județean Ilfov în colaborare cu Lensa și în parteneriat cuprimăriile comunelor 1 Decembrie și Dărăști, precum și cu Spitalul Clinic de Urgență Ilfov și Spitalul de Obstetrică Ginecologie Bufteadesfășoară, începând de luni, 04.12.2023, proiectul de interes public județean ,,Ilfov, prin ochii tăi”. Caravana va staționa la sediul Primăriei 1 Decembrie, pe strada Crisana, nr. […]
Citeste mai mult