Primăria Ploiești anunță, pe pagina oficială de Facebook, că va sărbători marcarea celor 520 de ani de atestare documentară a Ploieștiului printr-o shaorma gigant, care va fi împărțită în 520 de porții gratuite. „Marcăm, anul acesta, 520 de ani de atestare documentară a Ploieștiului. Prilej de sărbătoare pentru toți cei care trăiesc și aparțin acestui […]
Articolul Primaria Ploiesti împarte gratuit 520 de porții de shaorma la Zilele orașului apare prima dată în Observatorul Prahovean.
Citeste mai mult