După un scandal iscat la periferia comunei, culminat cu descinderea polițiștilor și a celor de la Garda de Mediu, Primăria Girișu de Criș a primit 50.000 lei amendă și a rămas fără un utilaj greu.
Citeste mai mult
După un scandal iscat la periferia comunei, culminat cu descinderea polițiștilor și a celor de la Garda de Mediu, Primăria Girișu de Criș a primit 50.000 lei amendă și a rămas fără un utilaj greu.
Citeste mai mult
© 2021 Ziar Online 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Transilvania 24Digi Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24
© 2021 Ziar Online 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Transilvania 24Digi Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24