Cu doar opt zile înainte de 1 martie, la Ploiești au început pregătirile pentru amenajarea zonelor unde vor fi comercializate mărțișoare. Dacă în zona pietonală din apropiere de Parcul Nichita Stănescu pregătirile sunt în toi, în cartiere au apărut primele reclamații. Zeci de comercianți au depus deja cereri pentru închirierea de spații pentru vânzarea de […]
Articolul Pregătiri de Mărțișor în Ploiești. Cum arată centrul vs cartierele [FOTO] apare prima dată în Observatorul Prahovean.
Citeste mai mult