14 tone de deşeuri din sticlă de la o societate din Grecia pentru o firmă de profil din România, au fost oprite la PTF Giurgiu pentru că marfa nu era însoţită de documente corespunzătoare.”În Punctul de Trecere a Frontierei Giurgiu s-a prezentat pe sensul de intrare în ţară un cetăţean român, în vârstă de 59 de ani, aflat la volanul unui ansamblu rutier, care transporta deşeuri din sticlă, de la o societate din Grecia pentru o firmă de profil din România. Existând …
Citeste mai mult