La sfârșitul săptămânii trecute au fost lansați alți doi candidați liberali pentru alegerile locale, în prezența europarlamentarului PNL Gheorghe Falcă, vicepreședinte al Partidului Naţional Liberal. Iulian Călin pentru primăria orașului Ștefănești și Eugen Mira pentru primăria comunei Căteasca.„Ștefănești, locul unde s-a născut liberalismul românesc, va fi condus de un primar tânăr și ambițios, Iulian Călin, […]
Citeste mai mult