Consiliul Județean Argeș va organiza vineri, 16 februarie, Ziua Porților Deschise la Palatul Administrativ, la sediul din Pitești, din Piața „Vasile Milea” nr. 1. Citește și: Sediul ISU Argeș, mutat temporar Potrivit unui comunicat de presă al CJ Argeș, evenimentul marchează finalizarea proiectului privind „Creşterea eficienţei energetice a Palatului Administrativ”. Cu această ocazie, „Casa Albă” […]
Citeste mai mult