Administrația locală de la Petroșani continuă seria investiților în ceea ce privește confortul termic al cetățenilor din localitate. Astfel un nou imobil a intrat într-un amplu process de creștere a eficienței energetice. Este vorba despre Blocul 3 de pe strada Unirii unde constructorul se află în teren. În cursul zilei de azi primarul municipiului Petroșani, […]
Acest articol Petroșani: Încă un bloc a intrat în reabilitare a aparut prima data in Servuspress.
Citeste mai mult