Călin Petru Marian, candidatul PNL pentru Președinția Consiliului Județean Hunedoara, este decis să sprijine sectorul agricol hunedorean. ”Avem pârghiile legale și știu cum să fac acest lucru. Am experiența necesară!”, spune Călin Petru Marian. Agricultura este o ramură importantă a economiei locale hunedorene. Principalul sector de activitate în mediul rural este agricultura, iar sprijinirea inițiativelor […]
Acest articol (PE) Călin Petru Marian: „Susțin agricultura! Avem toate pârghiile legale și am experiența necesară”! a aparut prima data in Servuspress.
Citeste mai mult