Proiectul pasajului rutier pentru descongestionarea traficului din zona străzii Oașului-Bulevardul Muncii a fost aprobat de administrația locală, cu un termen de realizare de doi ani și șase luni.
Citeste mai mult
Proiectul pasajului rutier pentru descongestionarea traficului din zona străzii Oașului-Bulevardul Muncii a fost aprobat de administrația locală, cu un termen de realizare de doi ani și șase luni.
Citeste mai mult
© 2021 Ziar Online 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Transilvania 24Digi Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24
© 2021 Ziar Online 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Transilvania 24Digi Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24