La Alba Iulia, oaspeți din Chișinău Alba Iulia și Chișinăul își duc înfrățirea mai departe de concept și fotografii oficiale, în zona unei colaborări deschise, concrete, aplicate, a anunțat viceprimarul Marius Filimon. O delegație alcătuită din Vlad Hincu – pretor al sectorului Centru din municipiul Chișinău, Valentin Cebotari – consilier municipal, Radu Caraman – consilier […]
The post Oaspeți din Chișinău la Alba Iulia first appeared on Radio Unirea FM.
Citeste mai mult