Din cauza unei avarii apărute pe rețeaua de transport amplasate pe strada Cuza Vodă colț cu strada Siretului, nu se poate asigura deocamdată energie termică pentru prepararea apei calde de consum și a încălzirii către următoarele puncte termice: PT 1, 2. 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 16, 40, 41, 66. Echipele de intervenție ale societății Termoficare Constanța au început lucrările de eliminare a avariilor.
Citeste mai mult