Sălașu de Sus se pregătește să îmbrace haine de sărbătoare, într-o atmosferă plină de culoare și voie bună! Festivalul Narciselor se pregătește pentru cea de-a XXII-a ediție, aducând în inima Hațegului un amalgam de activități pentru toate gusturile. În acest weekend, pe 18 și 19 mai, locuitorii și vizitatorii vor fi răsfățați cu un program […]
Acest articol Narcise, joc și voie bună și focuri de artificii, la Festivalul Narciselor a aparut prima data in Servuspress.
Citeste mai mult