Mii de hunedoreni vor beneficia de prime cu ocazia sărbătorilor de iarnă. Cine sunt aceștia și care este cuantumul primelor.
Angajații Complexului Energetic Valea Jiului vor beneficia de prime, cu ocazia sărbătorilor de iarnă. Sindicaliștii au negociat cu administrația societății energetice și s-a decis acordarea unor sume de bani angajaților Complexului Energetic Valea Jiului.
Potrivit lui Eusebiu Durbacă, directorul general al CEVJ, angajații societății energetice vor beneficia de prime cu ocazia Zilei de Sfânta Varvara, ocrotitoarea minerilor, dar și de Crăciun. Cuantumul primelor este de câte 300 de lei. Mai exact, angajații CEVJ vor beneficia de prime în valoare de 600 de lei.
Acest articol Mii de hunedoreni vor beneficia de prime cu ocazia sărbătorilor de iarnă. Cine sunt aceștia și care este cuantumul primelor a aparut prima data in Servuspress.
Citeste mai mult