Microbuze electrice pentru elevii din județul Alba. Licitație lansată în SEAP de Consiliul Județean
Microbuze electrice pentru elevii din județul Alba. Licitație lansată în SEAP de Consiliul Județean O investiție de aproximativ 12 milioane de lei urmează să îmbunătățească infrastructura de transport școlar din județul Alba și să contribuie la protejarea mediului. Beneficiari vor fi elevii din comunele Bistra, Blandiana, Ciugud, Gârbova, Ighiu, Livezile, Meteș, Mirăslău, Noșlac, Rădești, Șibot, […]
Microbuze electrice pentru elevii din județul Alba. Licitație lansată în SEAP de Consiliul Județean
Citeste mai mult