Primăvara se mai lasă puțin așteptată pentru dâmbovițeni. Maximele înregistrate astăzi nu vor depăși 12 grade Celsius pentru niciuna dintre regiunile județului. Cerul va fi parțial noros și, pe alocuri, soarele nu își va face apariția. Pentru astăzi, meteorologii nu au emis avertizări de precipitații. Și noaptea temperaturile tind să scadă. Spre dimineață termometrele vor … Citește mai mult
Citeste mai mult