Cinci sectoare de drumuri din municipiul Petroșani urmează să fie administrate temporar de către Consiliul Județean Hunedoara. Acestea includ patru tronsoane ale DN 66 și un tronson pe strada 1 Decembrie 1918, cuprins între sensul giratoriu Avion și intersecția cu strada Slătinioara. Aceste sectoare sunt parte integrantă a traseului liniei de autobuze electrice Green Line […]
Acest articol Mai multe drumuri din Petroșani, preluate de CJ Hunedoara a aparut prima data in Servuspress.
Citeste mai mult