În perioada minivacanței prilejuită de Sărbătoarea Sfântului Andreiși Ziua Națională a României, jandarmii argeșeni vor fi la datorie, avândca misiune principală siguranța cetățenilor și prevenirea oricărorincidente care ar putea afecta buna desfășurare a evenimentelororganizate în spațiul public. Astfel, în perioada 30 noiembrie – 01 decembrie 2023, jandarmiiargeșeni vor executa misiuni specifice în scopul menținerii unui […]
Citeste mai mult