Jandarmii argeșeni sunt parteneri în cadrul proiectului „Alternative la violență – TU ALEGI”. Aflat la a III-a ediție, proiectul educațional „Alternative la violență – TU ALEGI” s-a derulat pe parcursul acestei săptămâni, în mai multe instituții școlare din județul Argeș. Jandarmii argeșeni, alături de Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională Argeş și pompierii argeșeni au […]
Citeste mai mult