Scandal la Spitalul Județean de Urgență Ploiești, acolo unde două femei care au adus pe lume nou născuți au plecat acasă cu copiii altor familii. Una dintre mame și-a dat seama de greșeală.
Citeste mai mult
Scandal la Spitalul Județean de Urgență Ploiești, acolo unde două femei care au adus pe lume nou născuți au plecat acasă cu copiii altor familii. Una dintre mame și-a dat seama de greșeală.
Citeste mai mult
© 2021 Ziar Online 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Transilvania 24Digi Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24
© 2021 Ziar Online 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Transilvania 24Digi Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24