În perioada 14-17 mai a.c., polițiștii Biroului Siguranța Școlară din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Dâmbovița au desfășurat activități în cadrul proiectului, inițiat la nivel național de Direcția Siguranța Școlară, sub denumirea “Săptămâna Școală în Siguranță”. În județul Dâmbovița, acesta s-a desfășurat la nivelul unităților de învățământ preuniversitar, iar obiectivul vizat este reprezentat de creșterea … Citește mai mult
Citeste mai mult