Ministerul Apărării Naționale, prin Biroul informare-recrutare din cadrul Centrului militar județean (CMJ) Covasna, desfășoară activități de recrutare a candidaților pentru învățământul postliceal militar pentru anul de învățământ 2024 – 2025. Înscrierile se fac ONLINE pe platforma https://www.recrutaremapn.ro/signupform.php sau mergând personal la Centrul militar județean Covasna. PENTRU PROGRAMELE DE STUDII POSTLICEALE MILITARE PENTRU FORMAREA MAIŞTRILOR MILITARI […]
Articolul Înscrieri pentru studii postliceale militare de formare a maiștrilor militari și a subofițerilor, la CMJ Covasna apare prima dată în Mesagerul de Covasna.
Citeste mai mult