După fundașul dreapta Radoslav Dimitrov care a semnat până în vară, cu opțiune de prelungire pe încă un an, FC Botoșani va readuce încă un jucător care a evoluat în sezonul 2019/2020. Reagy Ofosu s-a despărțit ieri seară de UTA și urmează să revină la Botoșani. El a mai jucat pentru FC Botoșani în sezonul […]
Articolul Încă o revenire la FC Botoșani apare prima dată în Stiri din Botosani, Darabani si Dorohoi.
Citeste mai mult