În optimile de finală: CSM Unirea Alba Iulia – LPS Satu Mare, la Under 19 și SCM Zalău – LPS Sebeș, la Under 17!
CSM Unirea Alba Iulia și LPS Sebeș, cele două reprezentante ale județului calificate în optimile de finală ale campionatelor organizate de FRF, și-au aflat oponentele din faza eliminatorie. Meciurile programate duminică, 28 aprilie sunt CSM Unirea Alba Iulia – LPS Satu Mare (locul întâi în Seria 10), la Under 19, respectiv SCM Zalău (prima poziție […]
În optimile de finală: CSM Unirea Alba Iulia – LPS Satu Mare, la Under 19 și SCM Zalău – LPS Sebeș, la Under 17!
Citeste mai mult