Datorită intervenției prompte a unei patrule a Poliției Locale Sibiu, un furt din locuință a fost prevenit în weekend-ul trecut. În noaptea de vineri spre sâmbătă, în jurul orei 0.00, un apel la 112 a sesizat prezența a două persoane care au sărit gardul unei locuințe pe strada Anton Pann. Imediat alertată, o patrulă a […]
Hoți prinși în acțiune de o patrulă de la Poliția Locală. Dădeau o lovitură într-o locuință de pe strada Anton Pann
Citeste mai mult