Lotul național de handbal feminin tineret al României va efectua, în perioada următoare, două stagii de pregătire centralizată. CSM Deva, echipă care va juca, în perioda 24-26 mai, în barajul de promovare/menținere are reprezentante atât la nivelul jucătoarelor, cât și în staff-ul tehnic. Se pregătesc de “mondiale” Acțiunile au în vedere pregătirea participării echipei naționale […]
Acest articol Handbal feminin: CSM Deva, cu reprezentare la lotul de tineret a aparut prima data in Servuspress.
Citeste mai mult