În perioada 8-10 iunie 2024, 31 de gimnaste de la Cercul de Gimnastică Ritmică al Centrului Cultural Pitești, sub îndrumarea antrenoarei Nicoleta Andrei, au participat la Campionatul Național de Gimnastică pentru Toți și Gimnastică Acrobatică „Regalul Gimnasticii Românești”, desfășurat la Sala Sporturilor „Simona Amânar”, din Constanța. Evenimentul, la care au participat peste 500 de concurenți, […]
Citeste mai mult