În parcul Arheologic Constanța au loc în aceste momente manifestările prilejuite de Ziua României.La eveniment a ajuns președintele CJC, Mihai Lupu, vicepreședintele CJC, Stelian Gima, viceprimarul Constanței, Ionuț Rusu, dar și alte personalități politicie din orașul de la malul mării.În aceste momente a inceput slujba religioasa susținută de către ÎPS Teodosie impreuna cu un sobor de preoți.
Citeste mai mult