În stațiunea montană Straja, din Valea Jiului, a nins ca în toiul iernii. Noul strat de zăpadă s-a așternut peste tot. În mediul online au fost publicate imagini cu ninsoarea care și-a făcut apariția de duminică și care a transformat peisajul în unul hibernal, în mijlocul primăverii. Și în Parâng, iarna a revenit, stațiunea fiind […]
Acest articol FOTO| Zăpadă ca în toiul iernii, la Straja și în Parâng a aparut prima data in Servuspress.
Citeste mai mult