FOTO: Volei Alba Blaj, calificare la turneul final al cadetelor, o nouă performanță!!! Echipa din „Mica Romă”, 3 victorii, fără set pierdut în „Alba Blaj”!
Volei Alba Blaj s-a calificat la turneul final Under 17, cadete, respectiv între primele 6 formații din țară, după ce a câștigat turneul semifinal disputat în „Alba Blaj” Arena. În primul an de activitate la acest nivel, cadetele de la Volei Alba Blaj, cu Daria Ocenic, compoentă a formației de senioare, în efectiv, au reușit […]
FOTO: Volei Alba Blaj, calificare la turneul final al cadetelor, o nouă performanță!!! Echipa din „Mica Romă”, 3 victorii, fără set pierdut în „Alba Blaj”!
Citeste mai mult