Victor Constantinovici, locul întâi pe lista de consilieri județeni din partea AUR, a transmis care sunt cei patru piloni ai Alianței pentru Unirea Românilor pentru județul Satu Mare: sănătatea, umanitatea, economia și turismul.
Redăm integral comunicatul transmis de Constantinovici:
Piloni AUR: familia, națiunea, credința, libertatea!
4 piloni AUR pentru CJ Satu Mare:
– SĂNĂTATEA (actuala și fostele conduceri CJ au ratat total proiectele pentru sănătatea sătmărenilor)
– UMANITATEA (cămine pentru seniori, dacă se poate la țară, pe care să și le poată permite orice vârstnic și condiții mai apropiate de ACASĂ nu de sanatorii!)
– ECONOMIA (avem toate condițiile geografice de a constitui o zonă liberă – va începe și reconstrucția Ucrainei- care ne oferă o grămadă de oportunități!)
– TURISMUL (neglijat total de actuala conducere a CJ deși avem multe oportunități nevalorificate!)
LOCUL 1 la CJ pe buletinele de vot! Votați românește!
Citeste mai mult